Radzyński Rocznik Humanistyczny

Portal Kozirynek

Dobre zastapić lepszym

Z dniem dzisiejszym kończy swoją przygodę z portalem RadzynInfo.pl jego redaktor naczelny, nasz przyjaciel Jakub Hapka. Przygodę, która rozpoczęła się 15 maja 2015 roku.

Przygodę, która – mam nadzieję – przyniosła również Kubie dużo satysfakcji. Bo że wiele korzyści dała portalowi to pewne. Właściwie to on, stojąc na czele dużej grupy kreatywnych autorów, potrafił skanalizować ich pomysły dla rozwoju RadzynInfo i dawał z siebie więcej niźli mogliśmy mu, jako stowarzyszenie i właściciel portalu, za to wynagrodzić.

Kubo, dziękuję Ci za pracę, czas i serce włożone w działania na rzecz wspólnego dobra, jakim jest społeczne medium. Jestem przekonany, że Twoje w tej materii umiejętności i dziennikarski dorobek oparty zawsze na łacińskim kanonie etyczno-estetycznym prawdy, dobra i piękna, zostaną zapamiętane i że już wkrótce będziemy mogli w zebranej na nowo drużynie dawnych współpracowników budować naszą lokalną wspólnotę przy pomocy nowego medium. Służącego całej społeczności podobnie patrzącej na rzeczywistość, bo posiadającej takie samo rozumienie przeszłości i wolę wybierania podobnej drogi ku przyszłości.

Bóg zapłać za to co było i daj Boże na to co będzie!

 

W imieniu Zarządu RaSIL
Dariusz Magier
wiceprezes
w dzień Świętego Andrzeja Apostoła AD 2018

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ